Tatry Podhorie

Pohybom si ma nájdi – Štôla (1)

Pre milovníkov pohybu v otvorenej prírode s prvkami orientácie sme pripravili pohybovú aktivitu „Pohybom si ma nájdi„, ktorá je určená pre všetky vekové kategórie a skupiny, ktorí majú radi dobrodružstvo, zábavu a aktívny pohyb.

Prvá aktivita v podhorí Vysokých Tatier je v obci Štôla – štart je na parkovisku pred obecným úradom. Úlohou je navštíviť všetky kontrolné stanovištia (ďalej len KS) v teréne, ktoré sú zakreslené na mape (stačí si vytlačiť mapu z prílohy).

Číselný kód slúži na potvrdenie správnosti nájdenia KS v teréne – po nájdení KS pomocou mapy si zapíšte písmeno do tabuľky na mape. Pohyb medzi KS je ľubovoľný bez časového limitu.

Súťaž: Vyplnenú mapku odfoťte a pošlite na tatry.podhorie@gmail.com do 30.septembra 2022. Už 1. októbra 2022 vyžrebujeme 20 výhercov, ktorým zašleme hrnčeky s fotkou obce Štôla.

Pohybovú aktivitu sme pripravili s Klubom orientačných bežcov Čingov, ktorí každý mesiac pridávajú nové aktivity od Čingova, cez Tarču, Blaumont, Geravy, Schulerloch až po Spišský hrad. Pozrite si podobnú aktivitu v ďalších partnerských obciach: Kravany, Liptovská Teplička, Nová Lesná, Veľká Lomnica, Stará Lesná, Veľký Slavkov a Vernár.

Viac informácií nájdete tu:

Pohybom si ma nájdi

Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR

Ministerstvo dopravy a výstavby SR
slovakia.travel
www.severovychod.sk
1
You don't have permission to register