Tatry Podhorie

Pohybom si ma nájdi – Štôla (1)

Pre milovníkov pohybu v otvorenej prírode s prvkami orientácie sme pripravili pohybovú aktivitu „Pohybom si ma nájdi„, ktorá je určená pre všetky vekové kategórie a skupiny, ktorí majú radi dobrodružstvo, zábavu a aktívny pohyb.

Prvá aktivita v podhorí Vysokých Tatier je v obci Štôla – štart je na parkovisku pred obecným úradom. Úlohou je navštíviť všetky kontrolné stanovištia (ďalej len KS) v teréne, ktoré sú zakreslené na mape (stačí si vytlačiť mapu z prílohy alebo vyzdvihnúť v GLASS Ateliéri, Štôla č.28, od 10:00 pán Jaroslav Kocian 0905 908 476). Každé KS je v teréne označené a má svoj kód a písmeno.

Číselný kód slúži na potvrdenie správnosti nájdenia KS v teréne – po nájdení KS pomocou mapy si zapíšte písmeno do tabuľky na mape. Pohyb medzi KS je ľubovoľný bez časového limitu.

S vyplnenou tabuľkou v mapke zájdite, prosíme, do GLASS Ateliér v Štôle, kde mapu ukážete a získate odmenu od 1.9. do 31.10.2021.

V prípade technickej pomoci kontaktujte číslo 0915 283 714

Pohybovú aktivitu sme pripravili s Klubom orientačných bežcov Čingov, ktorí každý mesiac pridávajú nové aktivity od Čingova, cez Tarču, Blaumont, Geravy, Schulerloch až po Spišský hrad .

Viac informácií nájdete tu:

Pohybom si ma nájdi
1
You don't have permission to register