Tatry Podhorie

Pohybom si ma nájdi – Stará Lesná (6)

Pre milovníkov pohybu v otvorenej prírode s prvkami orientácie sme pripravili ďalšiu aktivitu „Pohybom si ma nájdi„, ktorá je určená pre všetky vekové kategórie a skupiny, ktorí majú radi dobrodružstvo, zábavu a aktívny pohyb.

Šiesta aktivita v podhorí Vysokých Tatier je v obci STARÁ LESNÁ – štart je pri Obecnom úrade. Úlohou je navštíviť všetky kontrolné stanovištia (ďalej len KS) v teréne, ktoré sú zakreslené na mape (stačí si vytlačiť mapu z prílohy).

Každé KS je v teréne označené a má svoj kód a písmeno. Číselný kód slúži na potvrdenie správnosti nájdenia KS v teréne – po nájdení KS pomocou mapy si zapíšte písmeno do tabuľky na mape. Pohyb medzi KS je ľubovoľný bez časového limitu.

Súťaž: Vyplnenú mapky odfoťte a pošlite na tatry.podhorie@gmail.com do 30.septembra 2022. Už 1. októbra 2022 vyžrebujeme 20 výhercov, ktorým zašleme hrnčeky s fotkou Starej Lesnej.

Pohybovú aktivitu sme pripravili s Klubom orientačných bežcov Čingov, ktorí každý mesiac pridávajú nové aktivity od Čingova po Spišský hrad.

Kto ešte neprešiel a nedoplnil mapu v partnerských obciach srdečne vás pozývame! Mapy a pokyny nájdete tu: Štôla, Kravany, Liptovská Teplička, Nová Lesná, Veľká Lomnica, Veľký Slavkov a Vernár.

Viac informácií o akcii v Starej Lesnej nájdete tu:

Pohybom si ma nájdi

Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR

Ministerstvo dopravy a výstavby SR
slovakia.travel
www.severovychod.sk
1
You don't have permission to register