Zimný relax v Tatrách

Lyžovanie a bežkovanie

Lyžovanie Štrbské Pleso

Najvyššie položené lyžiarske stredisko Štrbské Pleso je známe svojou históriou. Zo Soliska ponúka nádherný výhľad na Kriváň, Nízke Tatry a tiež Kráľovu hoľu.

https://regiontatry.sk/lyzovanie/strbske-pleso/

Doprajte si rozprávkovú zimnú dovolenku a prežite nádherne chvíle so svojou rodinou, priateľmi u nás. Len pár kilometrov od nás je vám k dispozícii lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, ktoré je vhodné ako pre začiatočníkov a malé deti, tak aj pre fajnšmekrov lyžovania.

https://regiontatry.sk/lyzovanie/tatranska-lomnica/

Lyžovanie Tatranská Lomnica
Lyžovanie Starý Smokovec

Rodičia určite uvítajú mierne svahy v Starom Smokovci – Jakubkova lúka. Práve tento svah je ideálny, ak chcete svoje deti naučiť lyžovať.

https://regiontatry.sk/lyzovanie/stary-smokovec/

Lyžiarske stredisko Vernár – Studničky sa nachádza asi 500 m od obce Vernár, na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského Raja, 18 km južne od mesta Poprad (smer Rožňava).

Stredisko ponúka skvelú rodinnú lyžovačku pre náročných lyžiarov aj začiatočníkov. Lyžiarske svahy ľahkej a stredne ťažkej obtiažnosti sa nachádzajú v nadmorskej výške 800 až 1000 m. Ich celková dĺžka dosahuje 1400 m. V stredisku sú vybudované 3 lyžiarske vleky s celkovou hodinovou prepravnou kapacitou 1800 osôb i zasnežovací systém. Zjazdovky sú pravidelne upravované pásovými vozidlami. Bezplatné parkovisko sa nachádza hneď pod vlekmi. Návštevníci môžu využiť i služby lyžiarskej školy, požičovne lyžiarskych potrieb, jednoduchého skiservisu, úschovne a bufetu.

https://vernar-studnicky.com/galeria/

Ski Vernár
Ski Lipťovská Teplička

Lyžiarske stredisko SKI PARK Liptovská Teplička sa nachádza v Nízkych Tatrách, na severnej strane Kráľovej hole. Prístup do strediska je z Popradu cez Spišské Bystré – 20km, alebo z diaľnice D1 odbočka Štrba cez Šuňavu – 16km.

Prevádzková doba je denné od 9:00hod. do 16:00 hod.

Stredisko leží v nadmorskej výške 880 m až 990 m.n.m. Zjazdovky sú situované na severovýchod.

Stredisko SKI PARK má 3 vleky, s toho jeden školský a jeden detský. Kvalita zjazdových tratí je zabezpečovaná pravidelnou úpravou zjazdoviek.

Stredisko má parkovisko situované priamo pri vlekoch, ďalej bufet, požičovňu lyži, možnosť lyžiarskeho inštruktora.

https://www.skiteplicka.eu/

SKI Resort Smrečiny Liptovská Teplička

Lyžiarske stredisko v prekrásnom prostredí pod Kráľovou Hoľou. Skvelé zjazdové trate s perfektnými vlastnosťami aj pre profesionálnych lyžiarov. V stredisku trénujú aj lyžiari zo Slovenskej lyžiarskej asociácie na obľúbenej FIS homologizovanej zjazdovky. Tri vleky, 3 zjazdovky s prechodmi, požičovňa lyží, lyžiarski inštruktori, bufet a krásne upravené trate.

Otvorené denne od 9:00 (fresh track) do 15:00

https://skismreciny.sk/

Bežkovanie Veľká Lomnica

Destinácia ponúka aj skvelé možnosti bežeckého lyžovania. V zimných mesiacoch sa arél golfového ihriska Black Stork vo Veľkej Lomnici premení na raj pre bežkárov s dĺžkou 10 km. Medzi veľmi obľúbené patria aj trate v Starej Lesnej.

Zoznam bežeckých tratí v destinácii a jej okolí https://regiontatry.sk/lyzovanie/bezecke-lyzovanie/

You don't have permission to register