Tatry Podhorie

Pohybom si ma nájdi – Kravany (2)

Pre milovníkov pohybu v otvorenej prírode s prvkami orientácie sme pripravili pohybovú aktivitu „Pohybom si ma nájdi„, ktorá je určená pre všetky vekové kategórie a skupiny, ktorí majú radi dobrodružstvo, zábavu a aktívny pohyb.

Druhá aktivita v podhorí Vysokých Tatier je v obci KRAVANY – štart je na parkovisku pred obecným úradom. Úlohou je navštíviť všetky kontrolné stanovištia (ďalej len KS) v teréne, ktoré sú zakreslené na mape (stačí si vytlačiť mapu z prílohy).

Každé KS je v teréne označené a má svoj kód a písmeno. Číselný kód slúži na potvrdenie správnosti nájdenia KS v teréne – po nájdení KS pomocou mapy si zapíšte písmeno do tabuľky na mape. Pohyb medzi KS je ľubovoľný bez časového limitu.

Súťaž: Vyplnenú mapku odfoťte a pošlite na tatry.podhorie@gmail.com do 30.septembra 2022. Už 1. októbra 2022 vyžrebujeme 20 výhercov, ktorým zašleme hrnčeky s fotkou obce Kravany.

Kto ešte neprešiel a nedoplnil mapky v ďalších partnerských obciach, informácie nájdete tu: Štôla, Liptovská Teplička, Nová Lesná, Veľká Lomnica, Stará Lesná, Veľký Slavkov a Vernár. Srdečne vás pozývame!

Viac informácií o akcii v Kravanoch nájdete tu:

Napísali o našej aktivite:

„Nám ani nejde darčeky, ale skôr o zábavu s deťmi a spoznávanie nových miest v blízkom okolí“, Marián K.

„Len tak ďalej“, Mariana P.

„Aktivita sa nám veľmi páčila.  S rodinkou sme zažili netradičnú prechádzku obcou.“, Mária S.

Pohybom si ma nájdi

Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR

Ministerstvo dopravy a výstavby SR
slovakia.travel
www.severovychod.sk
1
You don't have permission to register