Tatry Podhorie

Pohybom si ma nájdi – Kravany (2)

Pre milovníkov pohybu v otvorenej prírode s prvkami orientácie sme pripravili pohybovú aktivitu „Pohybom si ma nájdi„, ktorá je určená pre všetky vekové kategórie a skupiny, ktorí majú radi dobrodružstvo, zábavu a aktívny pohyb.

Druhá aktivita v podhorí Vysokých Tatier je v obci KRAVANY – štart je na parkovisku pred obecným úradom. Úlohou je navštíviť všetky kontrolné stanovištia (ďalej len KS) v teréne, ktoré sú zakreslené na mape (stačí si vytlačiť mapu z prílohy alebo vyzdvihnúť v BAR ZASTÁVKA Kravany č.103 denne od 15:00 do 20:00 (alebo POTRAVINY OLINKA pondelok-sobota 6:30-12:30 a 14:30-16:00).

Každé KS je v teréne označené a má svoj kód a písmeno. Číselný kód slúži na potvrdenie správnosti nájdenia KS v teréne – po nájdení KS pomocou mapy si zapíšte písmeno do tabuľky na mape. Pohyb medzi KS je ľubovoľný bez časového limitu.

S vyplnenou tabuľkou v mapke zájdite, prosíme, BAR ZASTÁVKA v Kravanoch, kde mapu ukážete a získate 30% zľavu na nákup alko a nealko nápojov od 11.11. do 31.12.2021.

Súťaž: Kto navyše pošle foto mapy na tatry.podhorie@gmail.com bude zaradený do súťaže o vstup do wellness centra v penzióne MI-Tatry Kravany pre 4 osoby na 2 hodiny – žrebujeme 2. januára 2022!

V prípade technickej pomoci kontaktujte číslo 0915 283 714. Pohybovú aktivitu sme pripravili s Klubom orientačných bežcov Čingov, ktorí každý mesiac pridávajú nové aktivity od Čingova, cez Tarču, Geravy až po Schulerloch.

Kto ešte neprešiel a nedoplnil mapu v obci Štôla, srdečne vás pozývame!

Viac informácií o akcii v Kravanoch nájdete tu:

Pohybom si ma nájdi

Napísali o našej aktivite:

„Nám ani nejde darčeky, ale skôr o zábavu s deťmi a spoznávanie nových miest v blízkom okolí“, Marián K.

„Len tak ďalej“, Mariana P.

„Aktivita sa nám veľmi páčila.  S rodinkou sme zažili netradičnú prechádzku obcou.“, Mária S.

1
You don't have permission to register