Tatry Podhorie

Pohybom si ma nájdi – Liptovská Teplička (3)

Pre milovníkov pohybu v otvorenej prírode s prvkami orientácie sme pripravili pohybovú aktivitu „Pohybom si ma nájdi„, ktorá je určená pre všetky vekové kategórie a skupiny, ktorí majú radi dobrodružstvo, zábavu a aktívny pohyb.

Tretia aktivita v podhorí Vysokých Tatier je v obci LIPTOVSKÁ TEPLIČKAštart je na parkovisku pri fare. Úlohou je navštíviť všetky kontrolné stanovištia (ďalej len KS) v teréne, ktoré sú zakreslené na mape (stačí si vytlačiť mapu z prílohy alebo vyzdvihnúť v prevádzke Jozefa Ďuricu v Liptovskej Tepličke (denne 8:00-16:00, tel 0940 073 246).

Každé KS je v teréne označené a má svoj kód a písmeno. Číselný kód slúži na potvrdenie správnosti nájdenia KS v teréne – po nájdení KS pomocou mapy si zapíšte písmeno do tabuľky na mape. Pohyb medzi KS je ľubovoľný bez časového limitu.

S vyplnenou tabuľkou v mapke zájdite, prosíme, do prevádzky Jozefa Ďuricu v Liptovskej Tepličke, kde po predložení mapy dostanete darček od 1.12.2021 do 31.1.2022.

Súťaž: Kto navyše pošle foto mapy na tatry.podhorie@gmail.com bude zaradený do súťaže o fotoobraz na plátne – žrebujeme 2. februára 2022! V prípade technickej pomoci kontaktujte číslo 0915 283 714.

Pohybovú aktivitu sme pripravili s Klubom orientačných bežcov Čingov, ktorí každý mesiac pridávajú nové aktivity od Čingova po Spišský hrad.

Kto ešte neprešiel a nedoplnil mapu v obci Kravany a Štôla, srdečne vás pozývame! Mapy a pokyny nájdete tu: Kravany a Štôla.

Viac informácií o akcii v Liptovskej Tepličke nájdete tu:

Pohybom si ma nájdi
1
You don't have permission to register