Tatry Podhorie

Žampa & Sabbatini SKI & GOLF vo Vysokých Tatrách (4.-7. APRÍL 2024)

Netradičné golfovo-lyžiarske preteky pod tatranskými štítmi môžete osobne zažiť ako súťažiaci jednotlivec alebo team spolu so svetovým slovenským lyžiarom Adamom Žampom a slovenským medailovým olympionikom Rorym Sabbatinim.

SKI&GOLF 2024

ski & golf Vysoke Tatry 2024

Vysoké Tatry sú jedinečným miestom, špecifické sú práve na jar, keď sa dá ešte stále lyžovať na horách, ale v podhorí už môžete hrať golf.
Preto pod hlavičkou OOCR Vysoké Tatry Podhorie sme prišli s myšlienkou ako prepojiť tieto dva športy s tými najlepšími vo svojich športoch na Slovensku.

 

Adam Žampa ako historický najúspešnejší reprezenant Slovenska v lyžovaní a Rory Sabbatini ako strieborný medailista v golfe z Olympiády v Tokio 2020. Táto jedinečná možnosť ako sa porovnať s Adamom na lyžiach alebo Rorym na golfe je tu práve teraz. Najlepší 6 súťažiaci postupujú na svetové finále do Kaprun-Zell am See, ale máme pre vás aj kategóriu Open či teamový texas, pre tých, ktorí sa chcú v tento víkend zabaviť.

 

“Pozývam vás na skvelý koncept SKI & GOLF, ktorý nám tu všetkým chýbal! Môžete sa porovnať s tými najlepšími na Slovensku vo svojom odbore a že si tento event užijete. Ja osobne sa už veľmi teším a verím, že si to spoločne užijeme.” Adam Žampa

 

“Krásne prostredie, dva krásne športy a event v spoločnosti, s ktorou je radosť športovať. Som presvedčený, že si to užijeme.” Rory Sabbatini

 

Príďte si zasúťažiť v dvoch disciplínach na snehu aj na greenoch a doprajte si neopakovateľnú atmosféru najvyšších hôr v strednej Európe.
Tešíme sa na stretnutie s vami!

Danka Velecká – organizátorka 10 ročníkov SKI&GOLF Slovakia Championship 2010-2019

Program podujatia pre návštevy, fanúšikov a verejnosť

PIATOK 5. apríl 2024
10:45 Štart 1. a 2.kolo
(podľa žrebovania z predošlého dňa: poradie vyžrebovaných pretekárov je zoradené podľa kategórií v poradí***: Junior, Main, Mid-Age, Maters, Open)

SOBOTA 6. apríl 2024

9:00 Golfový turnaj, 18 jamiek
Black Stork, Veľká Lomnica / štart podľa kategórií a HCP

16:00 Charitatívny večer v hoteli International**** vo Veľkej Lomnici (bufetové stoly a živá hudba)
Dražba lyží/Adam Žampa a golfového výstroja / Rory Sabbatini
Vyhodnotenie pretekov, Tombola

 

Víťazi v kategórii A (1.miesto) postupujú na svetové finále SKI & GOLF v Zell am See – Kaprun, ktoré sa uskutoční v máji 2024. V prípade, že víťaz kategórie sa
finále v Zell am See nebude môcť zúčastniť, postupuje súťažiaci z celkového absolútneho poradia, podľa umiestnenia.

Stiahnite si PDF detaily k súťaži Ski & Golf určené pre záujemncov a účastníkov >>>

SKI & GOLF 2024 PDF Propozície 

0
You don't have permission to register