Relax v podhorí Tatier

Wellness

Hotel International ****

Ideálna kombinácia čistej prírody, golfu s priateľmi a relaxu v modernom wellness centre. Bazénu sa určite potešia aj naši najmenší hostia. Vo wellness centre sa nachádza vonkajší vyhrievaný bazén s vírivkou, vnútorný vyhrievaný bazén s vírivkou a protiprúdom, suchá, parná a infra sauny (sauny od 15:00), tepidárium, vírivka, ochladzovací kút (škótska masážna kabína, ľadové vedro, ľadová drť, tropická sprcha) a posilňovňa.

Wellness hotel Kontakt ****

Zaplávajte si v priestrannom bazéne od ranných hodín, relaxujte jednoducho pohľadom na okolitú prírodu z pohodlných lehátok v bavlnenom župane alebo si vychutnajte obľúbený drink priamo v jacuzzi s priateľmi.

Absolútny relax pre telo aj myseľ vám ponúknu atrakcie vitálneho sveta. K dispozícii viac ako 15 atrakcií a rôznych procedúr vo vnútornej časti vitálneho sveta aj na čerstvom vzduchu v exteriéri.

Hotel Lesná ****

Chvíle strávené v Lesná Spa by L’Occitane sú skutočným pôžitkom pre všetky zmysly. Stačí jeden krok a ocitnete sa v inej dimenzii. Hotel Lesná je adult friendly.

Penzión MI-Tatry

Vychutnajte pokoj a relax v príjemnom prostredí Tatier. Načerpajte novú silu, ktorá pomôže zvládnuť všetko, čo Vám príde do cesty.

ZBAVTE SA STRESU po náročnom dni vypustite všetko z hlavy a uvoľnite sa v našom saunovom raji

Masáže
Wellness
You don't have permission to register