Envirocentrum Krásne sasy

Krásne sady – zariadenie lesnej pedagogiky

Krásne Sady je unikátny stavebný projekt s dôrazom na bývanie, vzdelávanie a aktívne trávenie voľného času s ekologickým prístupom.

Zaujímavosti o lokalite

Využíva princíp low impact development (LID) a permakultúru pre udržateľnosť. Sú situované v tesnej blízkosti mesta Poprad, s výbornou dostupnosťou a pracovnými možnosťami. Každý pozemok je veľký nad 10-tisíc m2, čo zaručuje dostatok súkromia a prírody.
V Zariadení lesnej pedagogiky prebiehajú vzdelávacie programy pre deti, rodiny, seniorov a osoby so zníženou pohyblivosťou. Plánuje sa organická výstavba na viac ako 50-tisíc m2 s dôrazom na umiestnenie stavieb, feng šuej a udržateľnú energetiku. Krásne Sady sú synonymom dostupnosti, nezávislosti a pokroku pre všetkých, ktorí dbajú na budúcnosť svojich detí a planéty.

Envirocentrum Krásne sasy
Krasne sady (1)

Vstup do areálu je umožnený len osobám, ktoré sú zapojené do výučby alebo sa zúčastňujú letného programu /letných táborov/ zverejnených na webovej stránke. Prípadne pre väčšie skupiny je možné po telefonickej dohode zrealizovať prehliadku, či špeciálny program.

Adresa

ADRESA

Mlynica 1084, 059 91 Mlynica
www.krasnesady.sk/ 

GPS

49.11528, 20.2842

Prístup k lokalite

Prístup k danému miestu

Do blízkosti Krásnych sadov sa môžete pohodlne dostať autom alebo na bicykli, keďže v blízkosti vedie cyklotrasa Nová Lesná – Stará Lesná.

Mapa a navigácia

Photo & video

Objavte ďalšie trasy Nepoznané Tatry

You don't have permission to register